Velká Británie má nového prezidenta!

Vítěz voleb Lukáš Červenka

Vítěz voleb Lukáš Červenka

Úderem dnešní dvanácté hodiny jsou známy oficiální výsledky voleb nového prezidenta Velké Británie.Voliči z řad parlamentu měli na výběr pouze ze dvou kandidátů, jelikož dosavadní prezident Fidli Kastrol oznámil ze zdravotních důvodů svůj odchod z politiky. Strana Pravicovci navrhla za svého kandidáta Lukáše Červenku. Jemu se postavil, Krathovou stranou nominovaný, David Krath.

Ovšem krátce po ohlášení kandidatury Kratha u něj bylo nalezeno nemalá finanční částka, původem patrně úplatek. To se nelíbilo jeho stranickým kolegům, kteří hromadně stranu opustili, takže zůstal sám. Veškerá jeho snaha o propagandu byla zcela potlačena, když byl Krath nalezen zdroganový s vyholenou hlavou a levou rukou přivázanou k tělu, patrně aby se zabránilo jejímu odtažení od těla. Kdo mu to udělal, policie zatím stále nešetří.

Po tomto incidentu byl novým prezidentem Velké Británie jednohlasně (50,001 % voličů) zvolen Lukáš Červenka. Ihned po svém uvedení do funkce nastolil diktaturu (ovšem titul prezidenta si ponechal), rozpustil parlament a veškeré politické strany.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však Severní Irsko neodmítlo svého nového vůdce uznat. Prezidenta to natolik rozzlobilo, že Severnímu Irsku pohrozil útokem na Austrálii, pokud ho Sevoroiřané odmítnou uznat za svého vůdce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>